Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Global Volunteer Blogs

кві 03

Один місяць минув.

Iza Автор: Iza |
Теги: Без тегов 

Зараз я можу спокійно підсумувати свої 3 тижні в Донецьку.

Сталося!- я мала перше заняття у школі зі школярами. Я буду щира- це була для мене новинка. Нібито я знала де іду, але страх був великий: стільки дітей у одному місці, наше ідеї та сили, щоб їх зацікавити та підкорити собі натовп. Були дві групи: одна 70-особова, друга менша: 26-особова. Уф, що це був за день! Хоч я мушу сказати, позитивно мене заскочив :) Справді, страх має великі очі ;)У наступному тижні ми починаємо вести курс польської мови, трошки охочих зібралося для нашої радості. Я чекаю на цей новий досвід з нетерпінням!

Читать полностью...
бер 13

EVS. Початок пригоди.

Iza Автор: Iza |
Теги: Без тегов 

Початок.


Притягнула мене держава.
Притягнула мене мова.
Притягнула мене ідея- EVS запропонував новий досвід та креативне завдання.
Від мене міг взяти що найкраще: енергію, відкритість та голову повну думок.


1 хвилина. Львів.


Саме тут почалась моя пригода з EVS. Та взагалі з Україною. То в цьому місці у 1 хвилині я вийшла з вокзалу, сіла в відому мені маршрутку з натовпом людей у середині та пройшла ранком з цілорічним багажем через площу ринок, згадуючи свої місяці, які я провела тут по обміні 3 роки тому.
То тут також я зустрілась з чимось, що у наших ЗМІ лише що провешталося на головні сторінки: Євромайдан, заворушення, Янукович і протести.
Таким чином EVS почався для мене великим шоком: юрби на вулицях, палені машини, знищене вікна, а заразом великим подивом для української відваги, якій у Польщі бракує. Тільки сумно мені було, від'їжджати зі Львова, маючи в пам'яті уявлення знищених кам'яниць в центрі та сумних облич жителів...

Я постановила однак їхати далі.

Читать полностью...
бер 03

BUZOVA 50° 24' 59.000" N 30° 2' 30.000" E

Lorenzo Автор: Lorenzo |
Теги: Без тегов 

Nocturne and pathetic impressions from a village near Kiev


16.02.2014 – In the sign of Dionysus

After an exhausting travel in a third class train – the so called Plackarta – we finally reached Buzova, an enchanting resort not far from Kiev and now I am going to write some short impressions and ideas about my experience. Well, the resort is undoubtedly enchanting, even if I would say that the sun here seems to never shine, even during the summertime. Nevertheless cold places have always fascinated me, providing my imaginative mind with exotic and romantic suggestions. Maybe this is why I feel so comfortable here!

Читать полностью...
бер 03

dasha & pasza, donetsk, FIRST 24 HOURS

Daria Автор: Daria |
Теги: Без тегов 

How come can I take all this stuff out of the train, I thought when I finally started travel to Donetsk. I had taken definitely too many things – maybe 50 % of my clothes would be enough? This momentous query was actually a substitute of a serious doubt – if I am ready to spend a year abroad and whether I can carry out the tasks that I am entrusted with. Happily I had a perfect company during the trip – another volunteer from Poland, Paweł. If we fail, we will fail together. For example with getting off the train on timeЧитать полностью...
бер 03

My first impression about Ukraine

Paweł Автор: Paweł |
Теги: Без тегов 

From the point of view of a Polish volunteer I didn't expect to notice great differences or culture shock when I arrived in Donetsk. So it happend. The city surprised me at first its scale and wide area it occupies and so called Manhattan metric in the centre – where intersecting streets form right angle.

Читать полностью...
жов 28

My EVS photo-story

Автор: |
Теги: Без тегов 

 

In few days my EVS will finish and I'll be back to Italy. This will be my last article on this blog and I want to recollect with you some moments of this great experience. I'll do that through some photos that I consider particularly meaningful...

Читать полностью...
жов 08

A pleasant morning at school n°22 in Gorlovka

Автор: |
Теги: Без тегов 

 

Yesterday, Francesca and I were guests of the primary school n°22 in Gorlovka. It was a really interesting and pleasant meeting with a school that makes strong efforts to provide high standards of education to its children and that is deeply interested in developing its network of cooperation with local and international organisations.

Читать полностью...
жов 01

Our EVS mid-term training in Slavske

Автор: |
Теги: Без тегов 

 

 

Our EVS mid-term training took place from 22nd to 25th September in Slavske, a wonderful village located in the Ukrainian side of the Carpatian Mountains. Differently from the on-arrival training, in which we mainly discussed useful methods and tools for our EVS activities, the mid-term was focused on the evaluation of our projects' outcomes. Particularly, the sessions of the training included many moments of reflection, both in group than individual.

Читать полностью...
вер 19

"Communis": тренінги з комунікативних навичок для студентів

Автор: |
Теги: Без тегов 

 

 

 

Вчора відбулася перша зустріч в рамках нашого нового проекту «Communis». Цей проект складається з серії заходів, пов'язаних з нашим загальним EVS проектом - Спілкування без кордонів. Communis залучає групи студентів з Донецького державного університету управління, надавши їм можливості поповнити своє професійне резюме через розвиток  комунікативних навичок, які можуть бути корисними для їх професійної кар'єри, а також для їх особистісного зросту.

Читать полностью...
вер 16

Редагування відео для особистого і соціального вдосконалення

Автор: |
Теги: Без тегов 

 

 

Два тижні тому я розпочав курс з редагування відео для початківців. Цей курс є частиною мого EVS проекту, "Спілкування без кордонів", який має спільну мету створення соціального розвитку та особистісного вдосконалення в місцевім співтоваристві Донецька через використання різних комунікативних методів.

Читать полностью...
лип 05

Наш досвід у літньому таборі “МАЯК”

Автор: |
Теги: Без тегов 

 

 

Перед від’їздом у літній табір «Маяк», я взагалі не був повністю впевнений у своїх силах. Перш за все, я хвилювався з приводу моїх знань російської мови, яких було замало для успішної комунікації з дітьми, які поки що не дуже добре спілкуються англійською.

Читать полностью...
чер 11

Уроки італійської: враження початківця

nick Автор: nick |
Теги: Без тегов 

 

Люди кажуть, що це легко, це твоя рідна мова. Я вважаю, що ці люди ніколи не навчали початківців їхній рідній мові. Та особливо, вони ніколи не навчали за допомогою мови, якою вони вільно не володіють. Навпаки, те, про що люди не говорять, це яким потребуючим уваги, забавним і хвилюючим може бути цей досвід.

Читать полностью...
чер 04

«Волонтер-іноземець»: день у якості книги у Живій Бібліотеці в Донецьку

Автор: |
Теги: Без тегов 

 

Перебування книгою у Живій Бібліотеці дало мені можливість краще зрозуміти, як саме місцеві жителі бачать мене та іноземних волонтерів взагалі.   Багато людей були зацікавлені у тому, щоб знати причини вибору бути волонтером у такій країні, як Україна. Звичайно, відповідь на це питання може значно відрізнятися у різних волонтерів.

Читать полностью...
тра 24

Про EVS on –arrival тренінг у Києві

Автор: |
Теги: Без тегов 


З 15 по 19 травня Франческа і я відвідали наш EVS on-arrival тренінг (тренінг по прибутті). Метою навчання  даного тренінгу є зайомство волонтерів EVS  з  країною, яка їх приймає, та підготовка їх до волонтерської роботи. Для нас це був момент замислювання над нашим проектом та оцінки наших перших двох місяців в Україні.

Читать полностью...
кві 15

Карітас Донецьк

Автор: |
Теги: Без тегов 

from Caritas Ukraine site

 

«Мені подобається Карітас, тут багато чистого одягу, я можу прийняти душ та поїсти. Я також можу поспілкуватися з людьми, які приходять сюди. Андрій (вигадане ім`я) – це один з вуличних дітей, яких підтримує Карітас у Донецьку. Під час нашої розмови з ним він виглядає дуже втомленим і сонним. «Я провів ніч за комп`ютером, спілкуючись з безліччю друзів».

Читать полностью...
кві 08

Город Солнца – це житло для вуличних дітей та молодих матерів з обмеженими можливостями

Автор: |
Теги: Без тегов 

 

Зараз у місті Донецьк несонячні дні. Однак є таке місце у Донецьку, де ви завжди можете знайти сонце. Город Солнца – це неурядова, неприбуткова організація. Але насамперед, Город Солнца – це житло для вуличних дітей та молодих матерів з обмеженими можливостями.

Читать полностью...
кві 04

Знайди себе у волонтерстві!

Автор: |
Теги: Без тегов 

 

«Я шукаю роботу. Ні, мене не цікавить волонтерство, це лише трата часу». Багато студентів були присутні вчора на Ярмарку вакансій в Донецькому державному університеті управління, які шукали робочі можливості. Ми не пропонували робочі місця, ми пропонували самі можливості.

Читать полностью...

Ми в соцмережах

Партнери