Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Blog Iza

Один місяць минув.

  • PDF

Зараз я можу спокійно підсумувати свої 3 тижні в Донецьку.

Сталося!- я мала перше заняття у школі зі школярами. Я буду щира- це була для мене новинка. Нібито я знала де іду, але страх був великий: стільки дітей у одному місці, наше ідеї та сили, щоб їх зацікавити та підкорити собі натовп. Були дві групи: одна 70-особова, друга менша: 26-особова. Уф, що це був за день! Хоч я мушу сказати, позитивно мене заскочив :) Справді, страх має великі очі ;)У наступному тижні ми починаємо вести курс польської мови, трошки охочих зібралося для нашої радості. Я чекаю на цей новий досвід з нетерпінням!

EVS. Початок пригоди.

  • PDF

Початок.


Притягнула мене держава.
Притягнула мене мова.
Притягнула мене ідея- EVS запропонував новий досвід та креативне завдання.
Від мене міг взяти що найкраще: енергію, відкритість та голову повну думок.


1 хвилина. Львів.


Саме тут почалась моя пригода з EVS. Та взагалі з Україною. То в цьому місці у 1 хвилині я вийшла з вокзалу, сіла в відому мені маршрутку з натовпом людей у середині та пройшла ранком з цілорічним багажем через площу ринок, згадуючи свої місяці, які я провела тут по обміні 3 роки тому.
То тут також я зустрілась з чимось, що у наших ЗМІ лише що провешталося на головні сторінки: Євромайдан, заворушення, Янукович і протести.
Таким чином EVS почався для мене великим шоком: юрби на вулицях, палені машини, знищене вікна, а заразом великим подивом для української відваги, якій у Польщі бракує. Тільки сумно мені було, від'їжджати зі Львова, маючи в пам'яті уявлення знищених кам'яниць в центрі та сумних облич жителів...

Я постановила однак їхати далі.

Our pages

Partners