Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Візіт до Дубліна

  • PDF

Мені потрібен був якийсь час, щоб я змогла прийняти рішення стати волонтером. Життя в іншій країні має свої переваги і недоліки: наприклад, якщо Ви маєте швидкоплинний візит, Ви можете їх і не помітити , але, коли ви їдете до країни на цілий рік, це зовсім інша історія.
Так, чи варто це того?

Я прибула до Дубліна в вересні. Я все ще пам'ятаю ті почуття: лишитися на самоті та мати багато сумнівів. Коли я вперше перетнула поріг YMCA Я могла догадуватися , як це змінить моє життя. Перш за все, я навіть не могла мріяти про зав'язату дружбу з іншими волонтерами так швидко. Ще мене вразило те, як люди добре відносяться до тебе, відверто кажучи, це досі мене приємно дивує.

Я трохи хвилювалась при зустрічі з моєю групу дітей. Я думала про те, скільки клопоту я буду мати: що я не сподобаюсь дітям, що я не буду корисною, що я б не отримаю ніяких нових знань чи навичок.

Мені знадобився час, щоб зрозуміти, що мої турботи були напрасні. Що я можу сказати , я звикла до цього життя.

Зараз я насолоджуюся кожною хвилиною , проведеною в класі Монтессорі. Через кілька місяців у нас був ' on arrival " тренінг в Сордс , я зустріла більш ніж 40 інших волонтерів. У мала чудовий час і можливість поділитися своїми думками , досвідом , що я придбала під час роботи в яслах . Ще на тренінгу я зрозуміла, що не повинна приймати моє волонтерське життя як належне. Це унікальний досвід , і я повинна цінувати кожен день.
Зараз Різдво в Ірландії. Ви можете відчувати святковий настрій скрізь, особливо в яслах. Відверто кажучи, де ще можна відчути магію цих свят, якщо не серед цих дітей, повних позитивних емоцій. Вони нагадують мені себе саму, як я чекала подарунків на Новий рік і Різдво, те відчуття очікування, що я вже втратила.

Ось чому я хотіла би подякувати: city of Dublin YMCA та Центр Європейської Співпраці (ЦЄС), за надану мені можливість розширити мої навички та досвід у цьому новому світі.
Все, що я хочу додати, вітаю з Різдвом та Новим Роком!

Ми в соцмережах

Партнери