Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Рушіймо!

  • PDF

Міжнародні проекти в рамках програми Європейського Союзу «Молодь в дії» стали частою практикою для заохочення наших волонтерів. Інакше й бути не може: ті, хто беруть активну участь у наших проектах, мають реальну нагоду провести час із користю й мотивувати себе для плідної співпраці в подальшому. Тренінгові курси та молодіжні обміни - це чудова можливість поповнити свій багаж навичок та вмінь через застосування методів неформальної освіти, познайомитися із активною молоддю зі всієї Європи, отримати практику спілкування англійською та іншими мовами, подорожувати іншими країнами.

Організації, що працюють в рамках програми «Молодь в дії», є нечисленними. Центр Європейської Співпраці вже протягом багатьох років є однією із провідних організацій у Донецьку, що практикує міжнародні молодіжні обміни. Часом ми запрошуємо до участі молодих людей із інших міст України. Наприклад, міжнародний треніговий курс «Рушіймо!» у м. Костесті (Молдова) відвідала співробітниця Хмельницької обласної громадської організації "Подільське екологічне товариство" Анастасія Данілкова. Анастасія займає посаду керівника сектору міжнародних зв'язків та співпраці, тому участь у тренінгу поповнила список корисних контактів дівчини.

Після закінчення тренінгу Анастасія надала нам короткий витяг зі звіту:
"Нещодавно повернулась із тренінгу, що проводила Молдовська організація ADVIT – «Мove it». У тренінгу брали участь 18 учасників з різних країн світу: Україна, Вірменія, Румунія, Литва, Іспанія та Греція. Тренінг проходив у селищі Костесті, що розташовано за 25 км. від столиці Молдови, з 28 по 9 вересня. Тренінг виявився інформативним у налагодженні міжособистісних відносин у новому колективі, підвищенні ефективності навчань за допомогою залучення у навчальний процес музики та танцю. Крім навчальної програми, неймовірно цікавими виявились вечори «international cultural evenings», на яких представники знайомили учасників з культурою, традиціями, побутом своєї країни. Організатори тренінгу, крім навчального курсу, транспортування, розміщення, забезпечили знайомство зі столицею Молдови, ми мали змогу відвідати столицю та ознайомитись з найціннішими пам’ятками історії та архітектури Кишинева. Загалом час проведений у Молдові запам’ятався мені корисним навчанням, новими знайомствами та пригодами.

В цілому враження дуже позитивні. Багато цінної інформації, нові враження і нові ділові знайомства. Семінар був цікавим та корисним. Єдине, що погода трішки підвела - було дуже холодно..”

2013 рік є останнім роком програми «Молодь в дії». Проекти за її підтримки ще будуть проходити у першій половині 2014 року. Слідом стартує нова програма Європейського Союзу «Erasmus+», що буде функціонувати протягом 2014-2020 років. Ключовими завданнями програми є підвищення мобільності молоді, підтримка співробітництва для інновацій та передового досвіду, запровадження реформ національними властями в молодь, в освіту та професійну підготовку. «Erasmus+» продовжить практику молодіжних обмінів та тренінгів для молодіжних працівників і Європейську Волонтерську Службу, що надасть можливість більшій кількості людей отримати безцінний досвід інтернаціонального спілкування й співпраці.

Катерина Малофєєва,
менеджер міжнародних проектів

Our pages

Partners