Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Як Вірменія зустрічала українців

  • PDF

 

Ще один цікавий тренінг під назвою «GROW 2020» відбувся завдяки тісній взаємодії ГО «Центр Європейської співпраці» та вірменської організації «Центр молодіжного співробітництва м. Діліжан» (ЦМС) в рамках програми «Молодь в дії» з 13 по 21 липня. Цього разу ми відправили двох волонтерок до гостинної Вірменії – вчитися навичкам коучингу та набувати нових знань у сфері працевлаштування та молодіжного підприємництва.

Ось як описує свою участь у тренінгу Вікторія, учасниця проекту:

- Збираючись на тренінг особистого розвитку до Вірменії, я нічого особливого не чекала, мене не турбувало нічого крім того, що це моя перша подорож літаком і моя перша країна на карті життєвих пригод. Перше, що вразило, коли ми прибули до Вірменії, це те як нас зустрічали представники ЦМС - гостинно та просто, не було якоїсь первинної незручності або замкнутості. Діліжан - місце де проходив тренінг - це маленьке гостинне містечко, з чистим повітрям, приємним кліматом та доброзичливими мешканцями. Всі учасники що прибули за новими враженнями виявились дуже приємними людьми.

Було багато цікавих ігор та «енерджайзерів», ми вчились слухати та говорити так, щоб нас почули, ми вчились ставити питання, щоб приймати правильні рішення, ми вчились довіряти та розвивали свій мистецький потенціал. Весь "робочий" тиждень проходив в атмосфері взаєморозуміння, тепла, доброго гумору. Було дуже приємно опинитись саме у тому місці і саме з тими людьми. Весь досвід, що я здобула на цьому заході я із задоволення буду використовувати у своєму житті та для реалізації аналогічних проекті.

Ще одна учасниця проекту Ірина ділиться своїми враженнями:

- Подорожувати – це завжди здорово! А подорожувати разом з «Центром Європейської співпраці» ще й незабутньо! Саме таку можливість подарував нам, двом українським дівчатам, Центр та програма ЄС «Молодь у дії». В рамках тренінгового курсу «GROW 2020» з 13 по 21 липня ми відвідали чудову країну – Вірменію. 24 учасники проекту з різних країн (Грузія, Італія, Молдова, Греція, Білорусь, Данія, Литва, Іспанія, Чехія) зупинилися у відомому курортному містечку Діліжан, що на північному сході від Єревана. Привітна зустріч, високий рівень організації, гарні умови проживання, смачна вірменська кухня, екскурсії країною, цікаві знайомства та розвиваючі тренінги… І це ще не все, що чекало на учасників за 8 днів захоплюючої подорожі! Протягом курсу з нами займалися дивовижні тренери та організатори. Ми вчились керувати собою та своїми думками і почуттями; були активними слухачами, креативили, втілювали свої непередбачувані бажання, робили ставку на довіру і впевненість, працювали в команді та залишалися під час «solo» віч-на-віч з самим собою. Все це безцінний досвід для кожної особистості. Крім навчально-розвиваючих вправ та тренінгів на нас чекали мальовничі місця цієї гостинної країни. Нам пощастило побачити місцеві пам’ятки культури та архітектури, чудові краєвиди, нагір’я, розташовані високо над рівнем моря.

Відвідали озеро Севан, вірменські монастирі, національні музеї, ресторани тощо. Додому ми повернулися з незабутніми спогадами, новими друзями, переповнені емоцій. Адже це була наша перша подорож за кордон. І вона була такою неймовірною та корисною! Наша «інтернаціональна родина» прощалася зі сльозами на очах та словами: «See you soon! Necessarily!!!». І ми у цьому впевнені!

Ми в соцмережах

Партнери