Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Знайди себе у волонтерстві!

  • PDF

 

«Я шукаю роботу. Ні, мене не цікавить волонтерство, це лише трата часу». Багато студентів були присутні вчора на Ярмарку вакансій в Донецькому державному університеті управління, які шукали робочі можливості. Ми не пропонували робочі місця, ми пропонували самі можливості.

 

Завжди важко пояснити як волонтерство може сприяти особистісному розвитку, та як це допоможе молоді здобути нові навички та здібності, що можуть знадобитися в пошуках роботи. Насправді, роботодавці зазвичай цінують кандидатів, що є гнучкими, комунікабельними, що можуть працювати в інтернаціональному середовищі, володіють іноземними мовами та є впевненими у собі. Багато навичок, які важко отримати в школі або університеті.

 

На Ярмарку вакансій ми презентували EVS волонтерство. European Volunteer Service – це програма Європейської Комісії, що дозволяє приєднатися до волонтерських проектів іншої европейської країни на строк від 3 до 12 місяців. EVS вчить адаптуватися до нових умов, поліпшує володіння іноземними мовами та надає впевненості. Всі ті навички, які майбутній роботодавець неодмінно оцінить. І все це майже безкоштовно. Чи є така можливість тратою часу?

Ми в соцмережах

Партнери