Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Давайте читати книги і знайомитись!

  • PDF

10-18 жовтня у місті Сівас (Туреччина) відбувся навчальний тренінг – курс «Давайте читати книги і знайомитись». Цей захід було організовано у рамках програми ЄС «Молодь в дії» у партнерстві з ГО «Центр Європейської співпраці».

У проекті брали участь представники громадських організацій з 7 країн світу ( Туреччина, Румунія, Молдова, Азербайджан, Вірменія, Грузія та Україна). Головною метою тренінг-курсу було прищепити учасникам усвідомлення важливості читання та сприяння взаєморозумінню і толерантності серед людей різних культур.

 

Юлія, учасниця проекту: "Як учасник проекту я хочу сказати, що організація заходу була проведена на вищому рівні. Інформативні тренінги сприяли розвитку у учасників соціальних та персональних навичок, таких як активна практика іноземної мови, вміння працювати у команді. Було надано детальну інформацію про програму «Молодь у дії». Екскурсії, відвідування міського муніципалітету, школи, університету, бібліотеки дали можливість познайомитись з містом, його культурою та історією. Щиро дякую організаторам проекту за надання можливості спілкування з людьми із різних країн, що безсумнівно сприяє підвищенню культурного рівня."

Оксана, учасниця проекту: "Туреччина. Гадаю, що в кожного з нас одразу виникає асоціація з відпочинком, готелем, all inclusive. Проте, я мала можливість побачити Туреччину з іншого боку. Традиційну, містичну, вражаючу. Невелике місто Сивас ховається поміж гір та таїть справжню красу туристичного бізнесу. Величні мечеті, старинні вулиці, доброзичливі люди та неймовірно солодка баклава очікують на Вас у Сивасі. Завдяки цьому проекту, я не тільки мала можливість ознайомитись з красою гір, занурити ноги в гірську річку , побачити величезних Кангальских собак, але пізнати детальніше про літературу Туреччини, Румунії, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Грузії. Побачити , як навчаються студенти та учні загальної школи та відчути себе учнем під час уроку малювання. Ми також мали дискусію з місцевими поетами. В рамках проекту була організована зустріч з мером Сиваса де нас дуже гостинно зустріли. Це не перший мій проект, та напевно, один з найкращих."

Ми в соцмережах

Партнери