Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Навчальний курс «Бідність не є ваша доля"

  • PDF

Навчальний курс «Бідність не є ваша доля" відбувся в Мерсині, Туреччина (7-14 серпня 2012). Цей захід був організований турецькою організацією «Соціальний розвиток та освіта» у партнерстві з ГО «Центр європейської співпраці» в рамках програми ЄС «Молодь в дії».

Під час одного спекотного тижня учасники з 12 країн Європи і Середземномор'я мали можливість обговорити Права Людини , соціальне відторгнення та нерівність для того, щоб задуматися над цими проблемами з точки зору прав людини. Всі учасники проекту старанно працювали, щоб знайти творчі рішення боротьби з цією проблемою та реалізувати їх.

Як учасник цього проекту я багато чому навчилась і придбала нові навички та досвід з цієї теми, тому що під час навчального курсу у нас було багато неформальної освіти, інтерактивних заходів та роботи в групах.

Основним аспектом навчального курсу було те, що кожен день ми були розділені на різні групи і це дало нам можливість дізнатися більше про бідність і права людини в кожній країні.

Ми також працювали в групах, які займалися спостереженням з метою подальшого аналізу роботи, щоб наприкінці дня ми мали змогу поділитися своїми враженнями та думками. Доброзичлива атмосфера допомогла мені знайти нових друзів.

В цілому курс навчання був цікавим, інформативним і корисним.
Оксана Рижих,
Волонтер ГО «Центр європейської співпраці»
 

Ми в соцмережах

Партнери