Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Логотип прав людини

  • PDF

Коротка інформація "Логотип прав людини"

Відтепер права людини матимуть власний символ!

23.09.2011 у Нью-Йорку було урочисто відкрито універсальний логотип прав людини. З понад 15 300 пропозицій міжнародне жюрі, до складу якого входили лауреати Нобелівської премії та активісти боротьби за права людини (зокрема, Аун Сан Су Чжи, Ай Вейвей, Мухаммад Юнус, Михайло Горбачов, Джиммі Картер) спільно з Інтернет-спільнотою вибрало логотип-переможець. Автор переможного проекту – Предраґ Штакіч із Сербії: логотип представляє собою поєднання силуетів руки і птаха. Віднині логотип безкоштовно доступний кожному як продукт "відкритого джерела" („open source“) за адресою www.humanrightslogo.net.

Навіщо потрібен логотип прав людини?

Майже кожна людина знає: серце символізує любов, а білий голуб мир. Але як виглядає символ прав людини? На нашій планеті проживає 7 мільярдів людей. Всі вони є носіями прав людини. В той же час донині не існувало жодного способу представити це універсальне поєднання у

символічному вигляді понад усі бар'єри. Цю прогалину було закрито ініціативою "Логотип прав людини". При цьому значення першого універсального логотипу прав людини набагато більше, ніж проста візуальність: адже він також привертає увагу до порушень прав людини і дає тим, хто від цього страждає, голос. Будь-який логотип означає таку цінність, як повторне упізнавання завдяки цьому в даному випадку логотип сприяє сильнішому ототожнюванню населення з правами людини. Водночас логотипи швидко і без слів транспортують месиджі понад усі мовні кордони а в часи потужних інформаційних потоків на телебаченні та в Інтернеті це важливіше, ніж будь-коли!

Що далі?

Універсальний логотип прав людини може зробити важливий внесок у зміцнення на довгострокову перспективу прав людини повсюди у світі - за умови його поширення серед міжнародної спільноти та її ознайомлення з ним. Для цього нам потрібна Ваша активна підтримка! Допоможіть нам та багатьом активістам боротьби за права людини, які виступають за досягнення нашої спільної мети, укорінити логотип у громадянському суспільстві!
У завантажувальному центрі веб-сторінки www.humanrightslogo.net кожний відвідувач може завантажити різні формати логотипу, шаблони для друку мерчандайзингових статей, прес-релізи, фото- і кіноматеріали щодо цієї ініціативи. Користуйтеся бланками з логотипом прав людини (або створіть свої власні!) та багатогранними мерчандайзинговими ідеями. Залінкуйте логотип на Вашому сайті і використовуйте його для різних заходів! З Вашою допомогою логотип зможе стати єдиним міжнародним символом прав людини.

Ми в соцмережах

Партнери