Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Міжнародний тренінг «Робота з конфліктами» в Іспанії

  • PDF

О, Іспанія ... Ти, дорогий читач, можеш слухати натхненні розповіді людей, що побували там, розглядати фотографії пам'яток Барселони або пейзажів середземноморського узбережжя, але, як говориться «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». І це абсолютно вірно.

Я ставилася дуже спокійно до емоцій моїх друзів, які повернулися з Іспанії. Так, згодна, там добре, цікаві зустрічі і люди, хотілося б відвідати цю країну, може коли-небудь...
І ось, мені видався випадок взяти участь у молодіжному заході в листопаді 2011 року. Партнерська організація «Барселона волунтарія» в черговий раз запросила представника нашої організації на тренінг, присвячений вирішенню конфліктів.
Повинна відзначити, що ця тема дуже актуальна в наш час, непорозуміння, конфлікти, сварки присутні в як особистому житті так і в суспільстві в цілому. Що є природою конфлікту? Чому вони виникають «на рівному місці»? Як же їх уникнути? Ось про це

ми і говорили на зустрічі. Учасники тренінгу представляли не тільки Європейські країни, а й Африку - Єгипет, Йорданію.

Тренінг пройшов на вищому рівні, було багато пізнавальної інформації, молоді активісти, ділилися своїм досвідом, спілкувалися, знайомилися з Іспанією. Беручи до уваги, що ми жили в невеликому містечку Вілла Нова в 30 хвилинах їзди від Барселони, де нас поселили на віллі, у «самого синього моря», у нас взагалі не було ні хвилинки посидіти спокійно. Під час сієсти, а це приємний денний відпочинок для всіх іспанців з 14 до 16 годин, ми засмагали, прогулювалися по набережній, дихали морським повітрям і збирали мушлі. Увечері, після тренінгу, всі дружньо відправлялися на прогулянку по місту, де проходив осінній фестиваль продуктів і напоїв місцевого виробництва, виступали танцювальні колективи фламенко, продавалися сувеніри. Про те, як ми провели цілий день в Барселоні, це інша історія.

Підсумовуючи моя розповідь, хочу сказати - я в захваті від Іспанії, і хочу повернутися туди ще раз. Тепер то я добре розумію почуття людей, які там побували.

Ми в соцмережах

Партнери