Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Міграція та молодіжна мобільність

  • PDF

Наприкінці вересня 2011р. в м. Кабулетті, Грузія активісти організації «Центр європейської співпраці» Мирослава Балабай, Наталія Февралева і Валерія Шеріна взяли участь у міжнародному тренінгу в рамках програми ЄС "Молодь в дії на тему «Міграція і молодіжна мобільність».
32 представники організацій з Великобританії, Естонії, Словаччини, Італії, Франції, Азербайджану, Грузії, Молдови та Україні обговорювали питання південно-північної і східно-західної міграції, європейські програми мобільності, а також підвищення поінформованості про проблеми міжнародної міграції та ролі молоді в ній.

Учасниця тренінгу Мирослава пише:
Слід зазначити, що тренінг був проведений на дуже високому рівні із залученням тренерів з Великобританії та Грузії. Коли ми вперше ознайомилися з програмою тренінгу, ми були перелякані кількістю заходів, навантаженням, яке передбачалося для учасників тренінгу. Процес навчання був практично безперервним, проте, після першого заняття ми вже були раді такій кількості сесій. При проведенні заходів використовувалися тільки неформальні методи навчання, робота в командах, рольові ігри, різні воркшопи. Остаточно доповнила картину гостинна Грузія, з її ласкавим морем, смачною їжею і прекрасними людьми. Ми отримали колосальне задоволення від участі в проекті, а також нові знання з питаннь міграції в Європі та ролі молодих людей в цих процесах!

Учасниця тренінгу Наталія пише:
Для мене це було дуже цікаво і емоційно! Чудова атмосфера, доброзичливе та уважне ставлення до кожного учасника дозволило розкритися, відкинути будь-які "умовності". Чергування активного обговорення і енерджайзерів з лекціями дозволило максимально ефективно долучитися до процесу навчання, отримати корисну інформацію.
Кожен день у нас були культурні вечори, де учасники представляли свої національні страви та напої, ми багато корисного дізналися про кожну країну. Після навчання ми ходили в кіно або просто сиділи на березі і спілкувалися.
Також ми відвідали найкрасивіше місто Грузії, Батумі й обідали в одному з кращих ресторанів. Для мене це була велика можливість попрактикувати свою англійську мову, знайти нових друзів і дізнатися більше про культуру та традиції різних країн.

Ми в соцмережах

Партнери