Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Міжнародний тренінг «Пролийте світло на права людини»

Донор: Молодіжна Рада Європи

Час реалізації: Жовтень 2010

Регіон поширення: Румунії, Німеччини, Молдови, Росії, Польщі, України

23-27 жовтня у Донецьку відбувся міжнародний тренінг з прав людини «Пролийте світло на права людини», за фінансової підтримки Європейського Молодіжного Фонду Ради Європи.

Учасники тренінгу, 15 молодих людей із різних країн, познайомилися з Загальною декларацією прав людини та іншими міжнародними нормативно-правовими актами, оволоділи основними навичками тренерської діяльності та методами, як ефективно передавати набуті знання іншим зацікавленим у цій темі. Після закінчення цього міжнародного заходу 15 молодих людей мали велике бажання застосувати набуті знання та навички у житті. Тому було вирішено зробити це на практиці, тобто провести тренінги «рівний-рівному» у кожній країні-учасниці тренінгу, у своїх громадах: Молдові, Росії, Польщі, Німеччині, Румінії і Україні. Організація даних заходів пройшла успішно. У тренінггах прийняли участь студенти та школярі вище зазначенних країн-учасниць.

У Донецьку вже проведено 3 тренінги на базі Донецького Національного Університету (ДонНУ) та Донецького Державного Університету Управління (ДонДУУ). Планується провести уроки з прав людини у школах, їх організовують волонтери організації «Центр Європейської Співпраці». Загальна кількість українських учасників, які вже прийняли участь у тренінгах «рівний-рівному» 35 осіб.

Викладачам і студентам сподобалася ця ініціатива і вони запросили мультиплікаторів тренінгу «Пролийте світло на права людини» провести ще один освітній захід для студентів четвертого курсу спеціальності «Соціологія» ДонДУУ, оскільки одним з важливих напрямків підготовки фахівців-соціологів є постійний моніторинг стану та перспектив реалізації конституційних прав та свобод людини.

У студентів є гарна можливість набути теоретичних знань та практичних навичок щодо вивчення зарубіжного та вітчизняного досвіду забезпечення прав людини, механізмів їх регулювання в умовах глобального світу.

Відео про проект: http://www.youtube.com/watch?v=aXwDrOymcd4&feature=youtu.be

Ми в соцмережах

Партнери