Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Благодійний аукціон «Знайомся! Зустрічайся! Допомагай!»

Громадська організація «Центр європейської співпраці» за підтримки партнерів провела благодійний аукціон в поміч дітям хворим на ДЦП.

Заклад, якому ми допомогли: школа-інтернат для дітей хворих на ДЦП №5 м.Донецьк, вул..Лісна, 1. Сторінка проекту у соціальній мережі: http://vkontakte.ru/club15197413

Спільними зусиллями в ході благодійного аукціону ми зібрали 5808 грн. З них 5743грн. були витрачені на покупку подарунків вихованцям будинку-інтернату №5 для дітей, хворих на ДЦП. 65 грн. було витрачено на транспортні витрати. Всі документи, що підтверджують купівлю, ви знайдете в альбомі «ЗВІТ», також у цьому альбомі ви знайдете акт прийому - передачі з повним переліком переданих будинку-інтернату подарунків.

На зібрані спільно гроші ми купили альбоми, фарби, олівці, маркери, настільні ігри, пазли, мозаїки, конструктори, МФУ і принтер для до оснащення комп’ ютерного класу, тонометри та термометр для медичного кабінету, а також розписні ложки для ансамблю ложкаорей.
Крім грошових благодійних внесків, деякі учасники передали дітям настільні ігри, які ми також вручили учням інтернату.

Ще одним незвичайним благодійним внеском стало запрошення керівництва донецького дельфінарія, адресована всім учням школи – інтернату – безкоштовно відвідати виставу за участю морських тварин.

Дякуємо всім учасникам аукціону! Тепер ми знаємо все: добро робити просто!

Ми в соцмережах

Партнери