Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Педагоги мають знати, як правам навчати

  • PDF

Однією з ключових перешкод становлення громадянського суспільства та розвитку правової держави в Україні є низька правова культура громадян. Знання громадянами своїх обов'язків перед державою, а також своїх цивільних прав і свобод, вміння застосовувати ці знання на практиці для їх захисту - необхідний фактор розвитку держави.

Єдиний ефективний спосіб підвищення загальної правової культури - ефективна загальна правова освіта. Тому Донецька обласна громадська організація «Центр європейської співпраці» у жовтні 2011 року розпочинає реалізацію проекту «Педагоги мають знати, як правам навчати» при підтримці Міжнародного фонду «Відродження». Проект буде присвячено правовій освіті педагогів. Перш за все увага буде приділятися тим сферам права, з якими вчителі безпосередньо стикаються під час своєї роботи, а саме: трудовому, освітньому, інтелектуальному, цивільному праву.

Організатори проекту мають на меті підвищити юридичну грамотність педагогів у відношенні до своїх прав і обов’язків і створити платформу для якісного правового навчання підростаючого покоління шляхом підготовки мультиплікаторів правової освіти у загальноосвітніх школах області.

На основі опитувань та аналізу потреб цільової аудиторії буде розроблено правовий курс для педагогів та організована підготовка мультиплікаторів для розповсюдження отриманих знань серед своїх колег. 20 відібраних учасників, в першу чергу завучів та методистів із 20 шкіл Донецької області, зацікавлених у підвищенні свого рівня правової освіти та готових ділитися у подальшому цінним досвідом серед своїх колег приймуть участь у проекті на протязі всього навчального року.

Ми в соцмережах

Партнери