Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Завдяки цьому проекту, я знайшла те, що шукала.

  • PDF

Багатосторонній молодіжний обмін "kreAKTIV» відбулася у місті Плауен з 10 по 24 вересня. Учасники представляли етнічні і національні меншини з Німеччини, Болгарії, Молдови, України, Грузії та Угорщини. ГО «Центр європейської співпраці» координувала підготовку учасників обміну з Донецької області. Більше дізнатися про міжкультурний обмін та молодіжні програми можна прочитавши відгуки учасників.

Марія:
Я була учасницею молодіжного обміну «kreAKTIV» і для мене це був незабутній час, місто Плауен, місце, де ми жили, заходи та семінари у яких ми приймали участь, цікаві екскурсії та люди, яких я зустріла. У процесі спілкування з представниками із різних країн ми обговорювали бачення європейського існування, рівні права та свободи європейців. Під час майстер-класів ми навчалися створювати речі з дерева, вовни, кераміки та інших

природних матеріалів своїми руками. Ми спілкувалися з учасниками з різних країн з різними культурами, і зараз ми продовжуємо спілкуватися після обміну.
Для мене було дуже цікаво прийняти участь у міжкультурних вечорах, коли учасники з різних країн виступали з презентаціями своїх культур, національною музикою, танцями, стравами. Я приємно і корисно провела свій час.

Оксана:
Я в другий раз приймаю участь у такому проекті. Чесно кажучи, я не очікувала так чудово провести час. В першу чергу, програма обміну «kreAKTIV» була цікавою та захоплюючою. Ізабель і Рональд, організатори заходу у Німеччині, подбали, щоб всі учасники відчували себе комфортно. У нас було багато майстер-класів, таких як: гончарство, різьблення по дереву, роботи з колажем, стрільба з лука, створення вітальних листівок, малювання акварельними і акриловими фарбами, прогулянки у лісі, книгодрукування та інші заходи. Ще мені дуже сподобалася поїздка до міста Веймар, Дрездена і тур містом Плауен. Незважаючи на те, що відвідання Національного меморіалу Бухенвальд було морально важким для мене, це було варто побачити.
Звичайно, були і невеликі мінуси, але цей проект залишив більше позитивних емоцій. Я можу тільки сказати, що кожен з учасників відкрив щось нове для себе. А що стосується мене, завдяки цьому проекту, я знайшла те, що шукала.Ми в соцмережах

Партнери