Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Міжкультурний молодіжний обмін kreAKTIV

  • PDF

З 10 по 24 вересня у Німеччині в місті Плауен відбудеться багатосторонній молодіжний міжкультурний обмін «kreAKTIV», в рамках програми «Молодь в дії. Приймаючою стороною виступає німецька організація «JugendStil e.V.». Обмін буде присвячений і проходити для і за участю молодих циган і представників інших етнічних чи національних меншин з Німеччини, Болгарії, Великобританії, Молдови, України та Грузії. З України групу молодих учасників будуть представляти 7 осіб з Донеччини - це представники національних меншин та представники Центру європейської співпраці - організації-партнера обміну, які також були учасниками школи тренерів з прав людини.

В багатьох європейських країнах образи та стереотипне ставлення по відношенню до меншин та мігрантів широко поширені. Вони особливо дискримінуються в доступі до житла, медичному обслуговуванні, освіті та зайнятості. З нашого власного досвіду ми знаємо, що молоді люди, які належать до маргінальних груп майже не мають доступу до участі в

демократичних процесах і прийнятті рішень. Це частково через відсутність прикладів для наслідування і виключно негативних повідомлень у ЗМІ. Більш серйозною є проблема, у тому, що вони можуть бути мобілізовані в будь-який момент, який є не тільки показником регулярних погромів цільової групи, але і реальних умов життя, наприклад, циган.

Молодіжний обмін направлений на розвиток солідарності, заохочення терпимості між учасниками з різних країн і місцевої молоді та взаєморозумінню. Реалізація проекту, який активно підтримується всіма організаціями-партнерами та розвиток подальших проектів буде додатково сприяти розвитку європейської співпраці у молодіжній сфері. Учасники обміну на протязі 13 днів будуть активно брати участь у заходах,які передбачають: інтегрування цільової групи в різні форми життя, побудову міжкультурного діалогу та сприятимуть порозумінню інших культур. Обмін передбачає використання творчої діяльності та спорту, які будуть відображені в різних творчих майстернях та міжнародних спортивних змаганнях.

Ми в соцмережах

Партнери