Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Міжнародний тренінг у Словаччині

  • PDF

18-28 липня у мальовничому містечку Кошиця Бела (Словаччина) відбувся міжнародний тренінг «World 2.0: Online vs. Offline». У тренінгу взяли участь представники різних організацій з 12 країн, таких як Великобританія, Німеччина, Литва, Чехія, Словаччина, Молдова, Грузія і Україна. Всього було 24 учасники, я був представником від нашої громадської організації - Центр Європейської Співпраці.

Програма тренінгу передбачала 7 днів навчання і старанної роботи над декількома відео проектами. Це може звучати трохи нудно, але насправді ми провели час дуже весело, цікаво і з величезною користю. Організатори тренінгів використовували прийоми неформальної освіти, тобто ми не просто слухали лекції і читали книги, намагаючись щось запам'ятати, а, в основному, проводили навчання в процесі ігор, дискусій та обговорень.

Основними завданнями тренінгу було навчити нас - учасників, як правильно і ефективно використовувати можливості Інтернету, фото та відео інструментів он-лайн для того, щоб організовувати і просувати інформаційні кампанії в Інтернеті. Мені дуже сподобалися лекції від тренера Еміля, він говорив про фото і відеозйомки: як правильно поводитися з технікою, як потрібно проводити зйомки, де поставити камеру, демонстрував типові помилки новачків. Ще в програмі тренінгу була велика практика створення короткометражних відео роликів для публікацій в он-лайн. Було сформовано чотири «знімальні групи», де кожен обрав свою роль сценариста, оператора, режисера чи акторів. Після довгих дискусій та обговорень, захоплюючих зйомок і копіткого монтажу відзнятого матеріалу ми досить успішно впоралися з поставленими завданнями! Я був у захваті, коли наші роботи продемонстрували на великому екрані і змогли всі разом обговорити отриманий досвід.

Крім «офіційної» програми тренінгу була дуже цікава екскурсія по місту Кошице, інтернаціональний вечір з національними стравами та напоями, а ще тематичні вечори, на яких учасники могли краще пізнати один одного і просто здорово провести разом час.

Говорячи про те, що мені дав цей тренінг, я можу сказати, що я познайомився зі Словаччиною, як країною. Крім навчання, на якому ми всі отримали корисні знання та досвід, у мене залишилися дуже приємні враження від спілкування з іншими учасниками. Люди були відкриті і доброзичливі, я познайомився з безліччю відмінних і цікавих людей з якими дуже сподіваюся, зустрінуся ще коли-небудь!

Микола Кобиш,
Системний адміністратор ГО «Центр Європейської Співпраці»

Ми в соцмережах

Партнери