Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Молодіжний обмін: Розвивай себе - крок за кроком досягай своєї мрії!

  • PDF

У вересні цього року відбувся молодіжний обмін у м. Поронін, Польща. Учасники проекту це польські та українські підлітки віком 16-18 років з усіх куточків Польщі та України, які зібралися у мальовничому містечку у горах, з метою познайомитися та обмінятися культурним та життєвим досвідом, навчитися співпрацювати у міжкультурному середовищі та отримати такі життєві навички, як планування, управління часом, лідерство та активізм.

Ось як вони описують свій досвід після проекту:

Я був одним із тих щасливчиків, які приїхали до Польщі. Це була чудова можливість познайомитися з польськими підлітками та розвинути навички спілкування з ними англійською мовою. Наша українська група була там на 5 днів, і ці п'ять днів були для мене вражаючими. Польські люди вітали нас з усім теплом. Ми були учасниками цікавого тренінгу, відвідали гори Закопане, побачили прекрасний водоспад. Ми ніколи не нудьгували, були на термальних джерелах, насолоджувалися відпочинком, каталися на водних гірках, це було фантастично.

Я дуже вдячний за такий чудовий досвід. Я хочу подякувати всім організаторам цього проекту. Я ніколи не забуду про нашу подорож і обов'язково візьму участь в іншому проекті.
Даша

Місяць тому , ми з друзями побували у Польші. Наша подорож розпочалася зі Львова, а наступним шляхом стала Польша. Ми жили у затишной віллі, у маленькому місті Поронін. Навколо нас розкинулися широкі ліса та високі гори. Ми познайомилися з поляками та добре потоваришували з ними.

На третій день нашої подорожі ми поїхали в Закопане. Протягом екскурсії ми відвідали інтерактивний музей, побачили водоспад і гуляли містом. Двома днями пізніши ми купалися у термальних джерелах.

Останній день нашої подорожі ми провели у Кракові. Там ми гуляли вулицями і зробили безліч фотографій.

Завдяки цьому проекту я покращила рівень своєї англійської, спілкуючись із іноземцями, отримала нові знання і провела гарний час у Польші разом з моїми новими друзями.
Ліза

Я була учасником молодіжного обміну «Розвивай себе - крок за кроком досягай своєї мрії!» Це було чудове здобуття опиту. Наша група розважалась, у нас було багато корисних сесій на тему покращення самооцінки, тайм менеджменту, розвитку лідерських навичок. Ми ходили у гори та займали себе багатьма іншими справами. Ми спілкувалися з поляками та цим покращили нашу англійську. Я дуже вдячна за цю подорож.
Арина

Ми в соцмережах

Партнери