Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новий волонтерський проект у Італії «P.E.A.C.E.»

  • PDF

У перекладі з англійської абревіатури проект називається «Особисте навчання через діяльність, творчість та обмін».

Приймаюча організація у Італії «JUMPIN» у співпраці з українською організацією «Центр Європейської Співпраці» виконує проект у рамках європейської волонтерської служби, Програма Єразмус+. Проект дуже різносторонній та включає такі культурні заходи, як конференції, семінари, концерти, художні виставки, організацію міжкультурних програм та проектів мобільності молоді, пропаганду різних культур в Італії, вітальні заходи туристів та іноземців, популяризаціюволонтерства. Волонтер Сергій з міста Покровськ, Донецької області у проекті багато часу присвячує освітнім проектам у школах, разом з іншими волонтерами він проводить заняття англійською мовою, які спрямовані на розвиток активного громадянства та поширення ідеї різноманіття та рівності.

Ось як він описує свій проект:
Мене звутьСергій і зараз я волонтер в невеликому, але дужегарномумістечкуПоджардо в Італії. Я почав свій проект 27 серпня 2017 року. За 4 місяці, якіпройшлидужешвидко, я вдосконаливанглійську, вивчивтрохиіталійську. Також під час міжкультурного спілкування, коли ми, волонтери готували страви для місцевого фістевалю, я навчивсяправильноготувати пасту та сир по-італійськи.
Япобачив, як роблять вино, оливковуолію, як вирощують оливки та виноград, як збирають мед і багатоіншого. Менідужеподобаєтьсяцей проект. Тут я познайомився із багатьма людьми; волонтерами із Румунії, Угорщини, Македонії, Туреччини, командою «JUMPIN», місцевими жителями.

Європейська волонтерська служба (EVS) є частиною програми Erasmus +, яка фінансується Європейською Комісією для навчання протягом усього життя та волонтерства в Європі. Програма EVS дає змогу молодим людям добровільно працювати в некомерційній організації в іншій країні.

Для отримання додаткової інформації про програму EVS відвідайте Європейський молодіжний портал http://europa.eu/youth/Eu_en

Ми в соцмережах

Партнери