Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Перша зустріч "Time4Tea" (T4T) у Донецьку

  • PDF

Перша зустріч "T4T" відбулася 2 грудня 2017 року в приміщенні англійської школи "Exam +" та зібрала 7 проактивних молодих людей віком від 15 до 18 років

Ця зустріч є частиною проекту "T4T", метою якого розвиток та підтримка молодіжних ініціатив, залучення дітей та молоді у творчі процеси, які допоможуть засвоїти навички командної роботи, спілкування, слуханнята презентації.

Переглянувши коротке відео про Сатіша Кумара: "Паломництво заради миру", учасники обговорили такі визначення, як розподіл та різноманітність, реактивність та проактивність. Будучи "новоствореною" командою, вони розробляли "яскраві та темні" картини майбутнього нашого світу і зрозуміли, наскільки важливо проявляти свою активність, бути небайдужими. Потім, підтримуючи один одного, вони зробили короткі презентації та висловили свою точку зору.

Удома підлітки подумають про те, що робить їх особливими та різноманітними, і наступного разу ми дізнаємося, чим вони пишаються у собі та наскільки важливими є речі, які роблять усіх інших особливими.

Докладніше про проект "T4T":
Багато молодих людей відчувають себе ізольованими і відчувають, що їхній голос не чують. "T4T" надає молоді можливість зосередити увагу на проблемах, які хвилюють їх, а потім представити свої думкитим, хто на даний час має керівні посади у нашому суспільстві.

"T4T" - це можливість для молодих хлопців та дівчат поспілкуватися з людьми, які приймають рішення в школі, інституті, місті чи країні, а для лідерів це можливість попити чаю та почути голос молодого покоління.

Ідея проекту народилась завдяки активісту миру Сатіш Кумару, який пройшов 10 000 км 50 років тому, щоб доставити чайні пакетики світовим лідерам з пропозицією зупинити війни на планеті. Коли зайняті люди п'ють чай, вони зупиняються на мить і думають.

Отже, про що б вихотіли, щоб вони думали, коли будуть пити чай? Давайте обговоримо це разом.

Приєднуйтесь до нас та приходьте на наступнузустріч у суботу, 9 грудня.

Ми в соцмережах

Партнери