Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Проект для молодіжних працівників, вчителів та інших дорослих, які хочуть надихати та розширювати можливості молоді

  • PDF

21-27 жовтня 2017 р. цей проект об'єднав вчителів, молодіжних працівників, волонтерів з 18 різних країн, включаючи Великобританію, для трьох пов'язаних з ним заходів:
1. Навчальний курс про те, як організувати і провести проект «Час для чаю» на місцевому абонаціональному рівні. Учасники спершу практикувалицю діяльність разом з іншими членами команди, а потім склали детальний план дій щодо організації «Час для чаю» у своїх країнах. Їх та кожна вчили користуватись відео, що б потім розказати про свої успіхи.
2. Після повернення додому вони мають 6 місяців, щоб організувати власний проект "Час для чаю" з групою дітей чи молоді.
3. Нарешті учасники повернуться до Лондона у квітні 2018 року, щоб поділитися своїм досвідом та представити свої результати проекту під час публічної події в центрі Лондона для VIP-аудиторії, ключових зацікавлених сторін та спонсорів.

Про проект «Час для чаю»:

Коли зайняті люди п’ють чай, вони зупиняються і на мить замислюються. Наші лідери нічим не відрізняються від інших людей. Так про що б ви хотіли, щоб вони думали, поки вони п'ють свій чай? Групи молодих людей або дітей з різних країн формулюють коротке повідомлення про проблему, яку вони вважають важливою. Вони вирішують, кому вони хочуть донести своє послання, хто має почути їхнє повідомлення. Тоді вони купують пакет чаю і оформлюють для нього оригінальну і творчу упаковку. Вони кладуть своє повідомлення всерединуупаковки та шукають цікавий спосіб доставити повідомлення лідерові, якого вони обрали. Лідер повинен витратити 5 хвилин, маючи приємну нагоду випити чаю і подумати про те, що, на думку молодих людей, важливо. Нарешті, ця група ініціативних молодих людей розповідає свою історію того, що вони робили, використовуючи відео, фотографії, блоги або інші креативні засоби комунікації.

Якщо ви хочете запустити проект "Час для чаю" у своїй школі чи молодіжній групі, надішліть електронний лист до Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і ми дамо вам додаткову інформацію.

Відвідайте веб-сайт проекту www.time4tea.info

Ми в соцмережах

Партнери