Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Волонтерський проект у сонячній Італії

  • PDF

Волонтерський проект у сонячній Італії
З 28.11.2016 по 22.11.2017 у місті Лечче, Італійська організація L'Arcobaleno у співпраці з ГО «Центр Європейської Співпраці» буде проводити проект по програмі Еразмус+, Європейська Волонтерська Служба. До проекту запрошено 3 волонтера із різних країн, у тому числі і з України.

Романа із Дніпра, волонтер нашої організації, буде реалізовувати свої таланти у культурному центрі RINA DURANTE. Основним завданням цього центру є популяризація культурного суспільного життя, молодіжної політики і можливостей освіти серед місцевої спільноти.

Культурний центр знаходиться у 2-х поверховому будинку, там є своя бібліотека, інформаційний пункт, навчальний центр з мультимедіа, кафе-бар, майстерня, виставковий та конференц зали, сад. За підтримки працівників Центру проводяться регулярні заходи для місцевих жителів: художні майстерні для дітей, курси іноземних мов, навчальні курси, презентації книг, культурні заходи, творчі роботи в бібліотеці. У співпраці з волонтерами на наступний рік заплановано реалізувати туристичні заходи, розвиток велосипедного руху.

Також робота волонтерів буде включати:
- організацію заходів для дітей,
- розробку і створення PR матеріалів, фото & відео для ЗМІ
- реалізацію громадських заходів, спрямованих на популяризацію та просування
ERASMUS + Програми ЄС і ЄВС серед італійських підлітків, тощо.

Довідка:
ЄВС або Європейська волонтерська служба – це можливість працювати за кордоном на добровільних засадах (без отримання заробітної платні) протягом до 12 місяців. Волонтер виїжджає до однієї з країн Європейського союзу працювати в недержавній неприбутковій організації, водночас навчаючись через працю й отримуючи новий досвід. Кожен окремий ЄВС проект окреслює місце волонтаріату – приймаючу неурядову організацію та певний набір завдань, які буде виконувати волонтер/ка.

Волонтаріат або проект ЄВС фінансується в рамках Програми Європейського Союзу „ Еразмус+”. В рамках проекту буде профінансовано твоє проживання й харчування, локальні переїзди, пов'язані з твоєю працею, 90% міжнародного переїзду – з дому до місця волонтаріату й назад, а також кишенькові. ЄВС проекти є дуже різні. Можна займатися з дітьми, доглядати за людьми похилого віку або людьми з обмеженими можливостями, можна працювати в організації, що займається культурними заходами, охороною довкілля або розповсюдженням інформації про ЄС. Є дуже багато можливостей. В цілому, функціонування ЄВС може здійснюватися у різноманітних сферах: культура, молодь, спорт, соціальна допомога, культурна спадщина, мистецтво, навколишнє середовище, розвиток співпраці тощо. Проектами не передбачається ризиковане втручання у гострі посткризові ситуації (гуманітарна допомога, безпосередня допомога після катастроф тощо).

Найкраще спочатку визначитися, що саме тебе цікавить, й шукати відповідної категорії в базі даних проектів. База даних проектів ЄВС знаходиться на сторінці http://europa.eu/youth/volunteering_en Нa цій сторінці знаходяться описи проектів – інформація про приймаючу організацію, яка зацікавлена приймати волонтера/ку, а також завдання, які, передбачається, буде виконувати волонтер/ка.

Ми в соцмережах

Партнери