Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

М18: ми можемо більше! Сприяння громадянській партиципації молоді в регіонах України, Росії і Грузії

  • PDF

Недостатня обізнаність молоді в проблемах місцевої громади й низький рівень мотивації щодо свідомого та активного впливу на політичне життя суспільства - причини, які десятиліттями вели до занепаду громадянської свідомості українців. З метою підвищення громадянської активності дітей і молоді, формування демократичної культури молодого покоління в Україні протягом 2016 р. реалізовувався проект «Ми можемо більше! Сприяння громадянській партиципації молоді в регіонах України, Росії і Грузії»

В рамках цього проекту було заплановано проведення 3-х регіональних українсько-німецьких семінарів «Ефективні форми і методи громадянської партиципації дітей і молоді» у Києві ( регіон: Київщина, Черкащина), у Одесі (регіон Одещина, Запоріжжя, Львівщина,) та у Харкові (регіон Харківщина, Донецьк, Краматорськ). Учасники заходів це громадські активісти, представники НГО, освітяни, усі, хто працює з дітьми та молоддю та прагне започатковувати чи поширювати дитячі й молодіжні ініціативи для зміцнення громадянського суспільства.

До проведення семінарів були залучені експерти по роботі з молоддю з Німеччини і України. Під час семінару Олена Смаглій, експерт ГО «Центр Європейської Співпраці», ознайомила учасників з прогресивними інструментами залучення молоді, активними методиками створення проекту та його реалізації у співпраці з місцевими стейкхолдерами. Німецький експерт Домінік Рінглер поділився досвідом партиципації дітей та молоді у Німеччині.

Після семінарів були заплановані наступні заходи:

  • Підтримка дитячих та молодіжних партиципативних проектів
  • Проведення дитячо-юнацького форуму «М18: Ми можемо більше»
  • Навчальні візити до Німеччини, Грузії, Росії

Проект «Ми можемо більше» реалізовувався німецькою благодійною організацією «Німецько-російський обмін» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Ми в соцмережах

Партнери