Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Разом вирішувати проблеми набагато легше

  • PDF

Центр європейської співпраці провів перший етап проекту «Твоя участь у процесі прийняття рішень», який відбувся у місті Запоріжжя!

З 5 по 8 листопада Запоріжжя приймало учасників Всеукраїнського проекту, які протягом чотирьох днів набували необхідних навичок, щоб активно впливати на місцеві органи влади, створювати свої власні проекти та обговорювали важливі питання, які постали перед суспільством.

«Весело, насичено та корисно! Тема проекту доволі складна, але я дуже вдячний тренерам, які змогли в цікавій формі пояснити багато важливих аспектів у роботі молодіжних лідерів. Також вразили незвичні та ефективні форми роботи, які не давали сумувати ні хвилини!», – саме таку оцінку дав проекту його учасник – Абліцов Андрій.

Цікавим надбанням проекту стало те, що майже всі учасники на різних стадіях зрозуміли одну важливу річ – разом вирішувати проблеми та створювати проекти набагато легше! Саме тому вже під час проекту активісти почали створювати плани на подальшу співпрацю між учасниками тренінгів та разом обговорювати перші кроки у його реалізації.

Всі учасники були дуже задоволені цим проектом і зійшлися на тому, що подібні події мають проходити регулярно, адже саме вони формують нову молодь, яка вже буде навчена ефективним механізмам реалізації своїх майбутніх суспільно корисних проектів.

Ми в соцмережах

Партнери