Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Волонтерський проект "Активне громадянство"

Донор: Виконавче агентство з освіти, аудіовізуальних засобів та культури, діюче на підставі повноважень, делегованих Комісією Європейського Союзу

Час реалізації: грудень 2013 – серпень 2015р.

Регіон поширення: Донецьк - Чернівці, Україна

Волонтерський проект "Активне громадянство" спрямований "пробудити" місцевих жителів, а особливо молодь, від байдужого ставлення до проблем суспільства, активізувати та зацікавити українців в участі у житті громади, залучити їх до організації громадських та благодійних заходів, волонтерської діяльності та добрих справ. 6 волонтерів із Польщі та Італії запрошені взяти участь у довгостроковому проекті в Україні. На базі приймаючої організації ГО «Центр Європейської співпраці» вони реалізовують свої власні проекти та працюють у наступних напрямках:

Освіта:
Волонтери навчають дітей, підлітків та молодь іноземним мовам, організовують тренінги для саморозвитку та особистісного росту, допомагають вчителям готувати та проводити позакласні заняття на теми дискримінації, гендерної рівності, терпимості, культурного розмаїття, а також активного відпочинку, здорового способу життя. Освітня діяльність в школах включає в себе ігри, дискусії, фільми та дискусії.

Права людини:
Волонтери планують інформаційні кампанії та проводять тренінги з метою підвищення обізнаності про права людини та ініціюють міні-проекти на місцевому рівні.

Волонтерство:
Волонтери інформуватимуть громадськість про діяльність на добровільних засадах у громадських та урядових організаціях, заохочують молодих людей до участі в місцевих і зарубіжних волонтерських проектах. З цією метою вони проводять презентації серед молоді в навчальних закладах міста, діляться досвідом, розповсюджують інформацію про можливості для молоді, сприяють зміцненню потенціалу волонтерства, як ресурсу для розвитку суспільства.

Інформація:
Волонтери працюють в області налагодження співпраці між НУО та молоддю, вони поширюють інформацію про діяльність громадських організацій і можливості для взаємодії та саморозвитку на їх основі.
Волонтери працюють з веб-сайтом організації, пишуть статті, збирають фотографії, створюють відеоролики про ЄВС, ведуть власний блог, де вони ділитися інформацією про Програму Європейської волонтерської служби (ЄВС).

Європейське усвідомлення:
В ході проекту волонтери поширюють знання про свою країну, Європейський Союз, програми для молоді. Вони організують мовні та дискусійні клуби, вечори кіно, культурні тижні, тощо.

Ми в соцмережах

Партнери