Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Ігри розуму в українському суспільстві

  • PDF

Participants of the project in Kyiv. Family photo. 22 учасники проекту «Ігри розуму у інформаційному просторі» з усієї України вивчали та обговорювали теми прав людини, вирішення конфліктів і критичного мислення у самому серці України наприкінці листопада. Організований тренінг, метою якого було підвищення обізнаності та компетентності учасників щодо механізмів захисту прав людини, розвитку їх критичного мислення та навичок управління конфліктами, є основною частиною довгострокового проекту за підтримки Молодіжного Фонду Ради Європи.

Навчальний курс об'єднав людей у віці 18-35 років, зацікавлених і маючих активну громадянську позицію для того, щоб генерувати нові ідеї, надати можливість поділитися своїми знаннями і повчитися на досвіді інших. Учасники тренінгу це люди, які хочуть і не бояться покращити ситуацію у сфері прав людини в Україні, почати діяти у громаді, а потім і на національному рівні з іншими однодумцями, планують поширювати інформацію, обмін ідеями, готові реалізовувати корисні ініціативи і заохочувати громадян до суспільно-корисних дій.

Молоді активісти розпочали свою діяльність у вересні з блогу, де вони розміщували статті, щодо актуальних та нагальних ситуацій в їх громадах та регіонах. Блог mindgamersblog.wordpress.com став ідеальним інструментом для обміну передовим досвідом, ідеями та налагодженню співпраці. З самого початку проекту молоді блогери познайомилися один з одним дистанційно, висловили свої думки у статтях на блозі, коментували пости інших, а під час тренінгу вони, нарешті, мали можливість зустрітися, поділитися досвідом та ідеями, продовжити співпрацю.

Цей захід не буде підводити підсумки роботи проекту, це тільки початок для розвитку співпраці активістів, планування та організації ознайомчих поїздок учасників один до одного з метою культурного та інформаційного обміну, розширення кругозору, знищення стереотипів щодо людей, які живуть на сході чи заході країни.

    Також під час заходу було розроблено декілька вагомих проектів, над якими ще треба як слід попрацювати:
  1. Розвиток критичного мислення
  2. Choice – it's easy
  3. Вибір – це дуже просто
  4. Eко-Арт

Місцем заходу, гідно до теми, був Київ, де саме 21 листопада минулого року почався Євромайдан. В результаті подальших подій що відбулися в Україні - анексія Криму, криза на сході країни, військовий конфлікт, інформаційна війна, зрозуміло, що всім українцям ще треба додати багато зусиль для того, щоб вирішити ці проблеми та покращити своє життя. У свою чергу учасники проекту, молоді «геймери інформаційного простору» мають усі шанси стати каталізатором змін на краще.

Ми в соцмережах

Партнери