Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Ігри розуму у сучасному інформаційному просторі

 • PDF
Mind games in the infospace logo

Донецька громадська організація Центр Європейської Співпраці за фінансової підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи розпочинає проект «Ігри розуму у сучасному інформаційному просторі». Проект стартує у вересні та триватиме протягом чотирьох місяців.

Головною метою проекту є консолідація молоді з різних регіонів України та освіта у сфері прав людини, ненасильницького вирішення конфліктів та критична оцінка сучасного інформаційного простору.

Ідея проекту виникла протягом останніх місяців, коли Україна опинилася на порозі інформаційної війни, що призвела до розпалювання національної ворожнечі серед пересічних українців і відкритого збройного протистояння. Проект має на меті познайомити молодь з навичками критичного мислення та управління конфліктами, підвищити рівень правової освіти та покращити ставлення українського суспільства до своїх співвітчизників, які проживають у різних регіонах країни, подолати стереотипи і забобони, сприяти побудові сталого громадянського суспільства в Україні.

Основні цілі проекту:

 1. Ознайомити 22-ох українських активістів молодіжних організацій з методами аналітичного і критичного мислення і навчити їх, використовувати його на практиці; ознайомлення учасників з правами людини і національними механізмами їх захисту.
 2. Організувати ознайомчі поїздки/обміни між учасниками проекту.
 3. Створити команду активістів, які будуть продовжувати здійснювати діяльність в своїх громадах і організаціях, поширювати інформацію і застосовувати отримані знання на практиці.
 4. Налагодження співпраці між активістами та організаціями з різних регіонів України задля того, щоб забезпечити рух України в сторону правового суспільства.
Проект включатиме в себе декілька етапів – серед яких:
 • створення інформаційного ресурсу на якому учасники проекту зможуть розміщати та коментувати статті
 • участь у тренінгу в м. Київ, 17-23 листопада 2014 р. на якому учасники отримають знання щодо навичок критичного мислення,
 • ненасильницького вирішення конфліктів, прав людини, тощо,
 • навчальні візити учасників до міст інших регіонів України;
 • розробка та реалізація міні-проектів організаціями учасників на місцевому рівні.
 • До участі в проекті запрошуються активісти та лідери українських громадських молодіжних організацій та об’єднань віком від 18 до 35 років з усіх регіонів України.

  Важливо! Учасники мають активно залучитися до заходів передбачених на протязі всього терміну реалізації проекту.

  За усіма питаннями та для отримання детальної інформації просимо звертатися за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або тел. +38 066 623 41 86

  Форма заявки додається.

  Кінцевий термін подання заявки на участь в проекті 30.09.2014 р.

  АНКЕТА УЧАСТНИКА.DOC

  АНКЕТА_УЧАСТНИКА.ODT

Ми в соцмережах

Партнери