Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Один місяць минув.

  • PDF

Зараз я можу спокійно підсумувати свої 3 тижні в Донецьку.

Сталося!- я мала перше заняття у школі зі школярами. Я буду щира- це була для мене новинка. Нібито я знала де іду, але страх був великий: стільки дітей у одному місці, наше ідеї та сили, щоб їх зацікавити та підкорити собі натовп. Були дві групи: одна 70-особова, друга менша: 26-особова. Уф, що це був за день! Хоч я мушу сказати, позитивно мене заскочив :) Справді, страх має великі очі ;)У наступному тижні ми починаємо вести курс польської мови, трошки охочих зібралося для нашої радості. Я чекаю на цей новий досвід з нетерпінням!

Та Донецьк?- все ще я не встигнула його пізнати. Я не думала, що існує місце з такою непередбачуваною погодою! З ранку сонце, легкий вітер, у полудні сніг та сильний вітер, у пообідньому часі знову сонце, навіть можна розсунути куртку, вечором безслідно снігу, тільки багато болота...

Люди дуже відкриті. Багато разів трапилося, що на вулиці або біля лавки хтось прийшов до нас з усміхом на обличчі, сміливо запитав про нашу мову " Ви з Польщі?" та починав з нами говорити. Скільки цікавого можна дізнатися про життя інших, пізнати державу через історію їй жителів. Завдяки тому я напевно покохаю це місто!

Ми в соцмережах

Партнери