Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

КРУГЛИЙ СТІЛ «Україна-ЄС: співпраця у сфері молодіжної політики»

  • PDF
Команда Центру Європейської Співпраці взяла активну участь у Круглому столі: "Україна - ЄС: співпраця у сфері молодіжної політики", який був організований Управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької держадміністрації 26го березня 2014р. Троє EVS волонтерів з ЦЄС були запрошені виступити з промовою, щоб презентувати європейські ідеї у сфері молодіжної політики та розповісти про власний досвід з цієї галузі.

Round table, Lorenzo speaking Метою Круглого столу було показати важливість молодіжної політики, встановити цілі та обговорити подальші кроки до їх втілення. Були присутні чиновники з місцевої адміністрації, представники університетів, організацій, асоціацій, які беруть участь у різноманітних дискурсах з питань щодо поточної та майбутньої молодіжної політики. Представлення європейської точки зору була надане гостям з Європи. Молоді люди з Італії, Німеччини, Естонії та Польщі, які працюють в Донецьку у рамках європейських волонтерських програм. Виступи волонтерів стосувалися: організації Днів Європи (ІзабелаКвятковська, Польща), методів неформальної освіти в якості основного елементу нової молодіжної політики (Дарія Вех, Польща), міжкультурного значення молодіжної політики, міжкультурних комунікацій, як одного з основних елементів побудови майбутнього суспільства (Лоренцо АнтоніоРоттіно, Італія).

Відповідно до ідеї Круглого столу зустріч завершилася коротким, але конструктивним обговоренням. У присутніх була можливість висловитися, задати питання, представити свою точку зору.Атмосфера була доброзичливою і сприяла усім робити конкретні висновки і встановлювати корисні контакти. Волонтерам ЦЄС були надані подарунки від організаторів - донецькі сувеніри - як вдячність за ідеї та досвід, якими вони поділилися.

Ми в соцмережах

Партнери